Skip to main content
WhatsApp Yeni Versiyon

Yenilenen WhatsApp sürümünü deniyoruz!

Google play kütüphanesinde en çok indirilen mesajlaşma uygulaması ünvanına sahip WhatsApp’ın 2.12.41 versiyonlu güncellemesi site üzerinden yayınlanmış fakat google play’e henüz gelmiş değil…

Günlük  hayatımızın vazgeçilmezi olan bu yazılım Android yanlısı olduğunu söylemeye gerek yok sanırım? Tüm güncelleme ve yeniliklerin ilk android tarafına çıkarmasından bilinen yazılım yeni versiyonunu yine alışagelmiş durum olarak ilk android severlere sundu… Güncellemenin ilk dikkat çeken yanı tamamen flat bir tasarımla gelmesi, yazı devamında ekran görüntülerini bulabilirsiniz.

Nerden indirmeli, nasıl indireceğiz?

Size bu söyleyeceğim her nekadar öneri olsa da nasihat niteliği taşıyor, bu tip ücretsiz yazılımları 3. parti sitelerden indirmek yerine ücretsiz bizzat kendi sitesinden indirmelisiniz! İçerisine zararlı kod dizini vs gibi durumlar olmaması için.


WhatsApp yeni versiyon ekran görüntüsü

İndirme Bağlantısı

Yazılımı indirmek için whatsapp.com/android/ bağlantısına tıklayarak bizzat kendi sitesinden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz…

WhatsApp yeni versiyon flat

WhatsApp yeni versiyon

Ekran görüntüleri Turkcell T40 üzerinden alınmıştır!

sezgin

1993 doğma büyüme Rizeli! Yeşil ve doğa düşkünü olup sıkı bir hayvan sever. Bilgisayar ile haşır neşir, Web yazılım aşığı, kahve olmazsa olmazı. Karadeniz gibi kimi zaman durgun kimi zaman asabi! Detaylı hakkında sayfam.

2 thoughts to “Yenilenen WhatsApp sürümünü deniyoruz!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.